Futbolique, futbol yorum-analiz sitesi, hayatına başladığı günden bu yana futbolseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bu bir aylık sürede günlük tıklanma ve tekil ziyaretçi sayısında bir çok yeni internet sitesine kıyasla başarılı bir performans ortaya koyduk. Ünlü yorumcu Ali Ece’nin bile dikkatini çeken Futbolique bundan sonra da aynı çizgide devam edecek. Futbolique sürprizleri ile futbolseverleri sevindirmeye başladı!

Futbolique, zengin ve farklı içeriğinin yanı sıra çeşitli hediyeler dağıtmaya da başlıyor. Beşiktaş’ın Kamerunlu futbolcusu Vincent Aboubakar şayet Mısır-Kamerun Afrika Uluslar Kupası Final müsabakasında gol atarsa, site yöneticimizin karşılaşma öncesinde attığı tweeti RT edip, @Futbolique Twitter hesabını takip edenler arasından bir kişi, Beşiktaş forması kazanacaktı. Ve kazanan okurumuz İstanbul’dan Alaaddin Fatih Gülşen oldu. Forması kendisine ulaştığında ise sosyal medya üzerinden yayınladığı mesajla Futbolique‘e teşekkür etti. Alaaddin Fatih Gülşen’i tebrik ediyor, formasını güzel günlerde giymesi dileklerimizi iletiyoruz.

Futbolique Sürprizleri Sürecek

Futbolique‘in sürpriz hediyeleri henüz başladı fakat sürecek. Bilhassa tribünlerdeki boşlukların futbol aşkıyla bağdaşmadığı göz önünde bulundurulursa, futbolseverleri maça gitmeye, statta maç izlemeye teşvik etmenin zarureti de daha net anlaşılabilir. İşte Futbolique bu konuda da üzerine düşeni yapacak ve önümüzdeki günlerde takipçilerini, onlara çeşitli yarışmalar ve çekilişlerle maç bileti hediye etmek suretiyle, sevindirecek.

Futbolique‘i takipte kalın…

Cevapla

Please enter your comment!
Please enter your name here